Zabíjení mezi druhy?

Fórum o chovu bojovnice pestré, obecné akvaristice a čemkoliv jiném, co se nehodí do ostatních kategorií fóra.

Zabíjení mezi druhy?

Příspěvekod Nipty » pon srp 28, 2017 9:30 am

Dobrý den, omlouvem se ze zase obtezuji, ale zajimalo by me jestli je mozne ze betty zabijí betty jineho druhu. 4 betty samice ( podle ploutvi asi combtail) mi pozabijeli 3 samice ktere meli jine ploutve nez ony (bohuzel jsem nebyla schopna ani podle obrazku poznat jake to jsou, velice bych ocenila kdyby ten kdo tomu rozumi mi napsal k fotkam druhy- typi) Konkretne mi zabili tu tyrkysovou to me zamrzelo hodne, radoby fialovou- ta mela dokonce vyzrane brisko, a cervenou (stemi "hedvabnymi ploutvemi) betty krmim 3-4x denne. Dekuji za nazory.ZABITE
VRAZEDKYNE
Nipty
Kolemjdoucí

Obrázky: 29
Poslední návštěva: úte zář 19, 2017 2:39 pm
Poděkoval: 5
Získal poděkování: 0
Národní vlajka:
Czech Republic
Pohlaví: Žena

Příspěvekod wikyna » úte srp 29, 2017 8:38 pm

Je to naprosto normální! Od tohoto chování má bojovnice své jméno, to je třeba si uvědomit. To,že některé samice se snesou není pravidlo. Jsou to teritoriální ryby,nic jiného než je mít zvlášť nebo ve VELMI zarostlé nádrži se spoustou úkrytů dělat nelze. Ať už jde o samice či samce boj o teritorium jejich přirozeností. To že zabité samice byly jiné variety nehraje roli,rasistky to nejsou ;-)
První 3 HM či jejich mix, ostatní mix VT....
wikyna
Moderátor fóra

Obrázky: 36
Poslední návštěva: úte zář 19, 2017 4:04 pm
Poděkoval: 0
Získal poděkování: 32
Národní vlajka:
Czech Republic
Pohlaví: Žena

Zpět na Všeobecná diskuze