JBL artemio set

Co chlapi rádi jedí? Krmte správně skvostné samce a rostoucí potěr.

JBL artemio set

Příspěvekod VLA-dis » čtv dub 02, 2015 11:34 am

Ahojte tak z dôvodu že som sa s priateľkou presťahoval do vlastného bytíku som musel zrušiť moju liaheň artemky z pet fliaš :D a vymyslieť niečo estetickejšie. Po chvíli surfovania na internete som našiel od JBL artemio set a objednal. Moje skúsenosti sú kladné, v tomto sete vyliahne artémku aj úplný amatér. Stačí naplniť vodou po risku, pridať zarovnanú čajovú lyžičku kuchynskej soli a samozrejme vajíčka artemky (ja použivam Americkú artémku, ktorá má 97% liahnivosť ) podla potreby potom zavrieť, zapnúť kompresor a nechať bublať. Na druhý deň po 24 hodinách vypnete kompresor necháte 10 min postáť, nevyliahnuté vajíčka ostanú plávať na vrchu a vyliahnutá artémka na spodku, potom otvoríte ventil vyliahnutá artemka sa preleje na mikro sitko, kde sa precedí od slanej vody. Ja ju ešte prepláchnem pre istotu čistou vodou, potom naberám do injekčnej striekačky a kŕmim. Nepotrebujete žiadne vreckovky, čajové sáčky a neviem čo všetko som pred tým ešte používal no úplná parádička vrelo odporúčam
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
VLA-dis
Pravidelný návštěvník

Poslední návštěva: sob bře 31, 2018 10:04 am
Poděkoval: 0
Získal poděkování: 0
Národní vlajka:
Slovakia
Pohlaví: Muž

Příspěvekod To-Chu » pon dub 13, 2015 3:13 pm

Také ho mám a jsem s ním spokojený. Vlastně už máme 4 kusy :-) Dva jsem kupoval v roce 2011 a další dva jsem dokupoval teď. Ty nové už jsou v několika málo detailech trochu jiné a přitom stále stejné :-) Třeba stojánky jsou teď malinko větší. Sice jdou do sebe stále zaklesnout, ale na zeď už je vedle sebe nepřiděláš...

Jinak mám pocit, že skořápky vajíček plavou při hladině, a ty nevylíhnuté s živou artémkou klesnou...

IMG_6765.jpg

IMG_6766.jpg

IMG_6780.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Člen IRIS & IBC
ตัวข้ามีกำลังดังพระยา ปลาในมหาสมุทร
-= :twisted: SPLENDENSPOWER :twisted: =-
To-Chu
Správce fóra

Obrázky: 88
Poslední návštěva: pon bře 12, 2018 4:06 pm
Poděkoval: 9
Získal poděkování: 31
Národní vlajka:
Czech Republic
Pohlaví: Muž