Plzeň

Navštěvujete pravidelně zverimexy, nakoupili jste právě nové rybky? Dejte ostatním uživatelům vědět, kde lze získat nové rybky do chovu. Upozorněte na aktuální nabídku místní akvaristiky.

Plzeň

Příspěvekod ENZO » úte led 10, 2012 7:24 pm

Dnes v Maxexotic na Slovanech bylo pár obyčejných, ale čilých samiček, samce jsem neviděl. Dále mne v této prodejně zaujali štikovci. Jelikož tam nyní probíhá rekonstrukce vytápění akvárií, je polovina akvárií vypuštěna, po dokončení (cca za měsíc) prý naskladní i nějaké zajímavosti, tak uvidíme.
Dalši samice spatřeny v akvaristice Mirja opět na Slovanech, ale po zběžném prohlídnutí jsem si všiml, že jsou některé nakaženy krupičkou. Škoda, protože tam byly i pěkné černé samice s modrým leskem... V této akvaristice jsou nemoci poměrně neobvyklé, protože paní majitelka si na čistotu potrpí. Ale nic není stoprocentní. Byl tam i jeden VT samec, ale měl zmuchlanou anale, takže jsem mu nevěnoval pozornost.
Zkušenosti jsou sdělitelné, ale nepřenosné!

! SPLENDENSPOWER !
ENZO
Správce fóra

Obrázky: 11
Poslední návštěva: stř zář 20, 2017 12:21 pm
Poděkoval: 2
Získal poděkování: 29
Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod ENZO » čtv srp 08, 2013 10:44 pm

Plzeň Plaza - spatřeno několik doubletailů různých barev ve slušné kondici v bettárkách a dále nějací CT a VT s ostatními rybami v akvárkách.
Dodatek: jeden VT byl v akváriu se skalárami - kdo si jej koupí ještě v živém stavu, dostane cenu Mirka Dušína (maxipack krmení LON mix).
Zkušenosti jsou sdělitelné, ale nepřenosné!

! SPLENDENSPOWER !
ENZO
Správce fóra

Obrázky: 11
Poslední návštěva: stř zář 20, 2017 12:21 pm
Poděkoval: 2
Získal poděkování: 29
Národní vlajka:
Czech Republic

Zpět na Spatřeno v akvaristikách