Páteční road-trip aneb Putování do Papíkova království

Fórum o chovu bojovnice pestré, obecné akvaristice a čemkoliv jiném, co se nehodí do ostatních kategorií fóra.

Re: Papík

Příspěvekod Danarny » sob úno 27, 2016 10:03 am

Včera jsem si udělala výlet k Papíkovi a rozhodně návštěvu doporučuji. Mají nedávný závoz importovaných Bett, klasické VT, VT dragony, CT, Delta a Koi, konkrétně VT a CT po stovkách ks.
Koi se mi také moc líbily, ale já jsem na CT, tak jsem si odvezla hlavně CT samce i samice.
No a samozřejmě spousta dalších ryb, nádherná Paví očka, velký výběr Mečovek a Plat, mnoho druhů Krunýřovců od obyčejných za pár korun po dražší kusy, Tetry, Čichavce, Krevetky a spoustu druhů ryb které ani neznám. Strávili jsme tam hodinu, protože než člověk vybere ty nej kousky ... :-)
Danarny
Kolemjdoucí

Poslední návštěva: úte led 24, 2017 8:48 pm
Poděkoval: 0
Získal poděkování: 0

Příspěvekod Frida » sob úno 27, 2016 11:46 am

Škoda,že to mám daleko,něco by se mi siklo :).Musím kouknout na jejich nabídku..
Frida
Pravidelný návštěvník

Obrázky: 0
Poslední návštěva: pon lis 06, 2017 12:55 am
Poděkoval: 2
Získal poděkování: 3
Národní vlajka:
Czech Republic
Pohlaví: Žena

Příspěvekod wikyna » sob úno 27, 2016 12:20 pm

Ty KOI myslis VT?
wikyna
Moderátor fóra

Obrázky: 36
Poslední návštěva: pon lis 20, 2017 7:44 pm
Získal poděkování: 34
Národní vlajka:
Czech Republic
Pohlaví: Žena

Příspěvekod Apocalypsus » sob úno 27, 2016 12:34 pm

Danarny píše:Včera jsem si udělala výlet k Papíkovi a rozhodně návštěvu doporučuji. Mají nedávný závoz importovaných Bett, klasické VT, VT dragony, CT, Delta a Koi, konkrétně VT a CT po stovkách ks.
Koi se mi také moc líbily, ale já jsem na CT, tak jsem si odvezla hlavně CT samce i samice.
No a samozřejmě spousta dalších ryb, nádherná Paví očka, velký výběr Mečovek a Plat, mnoho druhů Krunýřovců od obyčejných za pár korun po dražší kusy, Tetry, Čichavce, Krevetky a spoustu druhů ryb které ani neznám. Strávili jsme tam hodinu, protože než člověk vybere ty nej kousky ... :-)

jenom hodinku..? pamatuju jak jsme si museli dát pauzu protože už nám to hlava nebrala... co za čichavci tam byli..? Vaillanťáčci a Čokoládoví..?
Od každého něco.. nechte se překvapit co příjde :-)

prezident ČESKÉ LABYRINTÁŘSKÉ ASOCIACE o.s.
Apocalypsus
Stálý uživatel fóra

Poslední návštěva: pon črc 24, 2017 1:08 pm

Příspěvekod Danarny » pon úno 29, 2016 8:50 pm

Koi byli PK, samci i samice
Čichavců tam byli víc druhů, přiznám se že jsem je spíš prolétla, ale pokud je jejich latinský název Sphaerichthys, tak je v mailové nabídce od papíka nevidím.
Danarny
Kolemjdoucí

Poslední návštěva: úte led 24, 2017 8:48 pm

Předchozí

Zpět na Všeobecná diskuze