Otazky

Fórum o chovu bojovnice pestré, obecné akvaristice a čemkoliv jiném, co se nehodí do ostatních kategorií fóra.

Otazky

Příspěvekod krenda » úte led 26, 2016 10:11 am

Ahoj chtel bych se zeptat vcere se mi vytreli bojovnice. Stalo se vam nekdy ze samec postavil hnizdo nakladli do nej jikry a potom postavil neve v druhem koute akvaria a tam vsechny jikry z prvniho hnizda prenosil?
Dale bych se chtel zeptat kdyz se mi vcera (pondeli vecer) vykulil poter kdy mam zacit krmit prachovim krmivem?ve stredu nebo uz reci dnes trosku?
Za jak dlouho byva samec po treni shopny noveho treni?
De poter odchovat pouze na nezivem krmeni? Moc ho neni asi byl velky ubytek u stohovani mazi hnizdama.
Jak vysoky vodni sloupec mam nechat v nadrzi? Mam cca. 18cm.
Nevadi ze jsem dal do nadrze filtr jenom ten bublinkovy jen na nejniz aby z ndj slabe odkapavala voda. Jinak tlpim na 26stupnu staci nebo mam prilozit na 28?
Jinak o vikendu se chysgam do jihlavy na burzu pro nejake samice a samce. Nemel by nekdo radu jak poznat kvalitni rybj do chovu? A jak vybirat barvy atd. Moc se v tom zafim neorientuju tak by se mi nejaka rada hodila.
krenda
Kolemjdoucí

Poslední návštěva: čtv úno 18, 2016 5:34 pm
Poděkoval: 2
Získal poděkování: 0
Pohlaví: Muž

Příspěvekod midav » stř led 27, 2016 3:08 pm

To, že samec premistnuje ikry je normálne. A ten malý poter on si V prvých dvoch dňoch loví také mikriskopicke vecičky ktorých tam je dosť ak tam sú rastliny. A suchým krmivom to bude dosť dlho trvať dokedy vyrastú a oni proste potrebujú buď tú artemiu alebo nejaké iné planktony. A keď samca budeš 2 týždne vykrmovat tak je schopný trenia. Vodný stĺpec trošku nižší takých 13 cm stačí. A ja by som Z filtrom neriskoval račej až O týždeň. Stupne ak chceš aby rýchlo rástli tak aspoň 28. Keď už aspoň trošku sa bettam povenuješ a prezries niekoľko tisíc obrázkov denne :) tak ti to vojde do hlavy ale inak sýte farby ( ak nechceš náhodou pastela) mohutnu stavbu tela a primerane dlhé plutvy K telu podľa štýlu plutvy ( HM, PK, VT...) dúfam že som pomohol :)
čo chováš taký si
-agresívny a krásny-
โปสเตอร์
midav
Stálý uživatel fóra

Obrázky: 7
Poslední návštěva: stř zář 20, 2017 8:05 pm
Poděkoval: 1
Získal poděkování: 5
Národní vlajka:
Slovakia
Pohlaví: Muž

Příspěvekod Tania » sob kvě 20, 2017 2:43 pm

Ahojte chcem sa opytat ci mate niekto krevetky v akvarku ? Chcela by som si ich tam dat ale neviem ci je to dobry napad k bojovnici davat nieco take male zive :D
Tania
Kolemjdoucí

Poslední návštěva: stř srp 30, 2017 5:23 pm
Poděkoval: 1
Získal poděkování: 0
Pohlaví: Žena

Zpět na Všeobecná diskuze