Výstava akv. ryb - Hradec Králové 2012

Standardy všeobecně, kalendář akva-akcí, propozice, reportáže z akvaristických výstav, fokty, výsledkové listiny a mnohem více.

Výstava akv. ryb - Hradec Králové 2012

Příspěvekod GoldFishka » sob úno 18, 2012 11:58 am

Ahoj všem :), ve středu 15.2. jsem shodou okolností měla tu možnost zavítat do Hradce Králové a při té příležitosti jsem si samozřejmě nenechala ujít tamní (každoročně pořádanou) výstavu akvarijních ryb. Sice mě u vstupu trochu zarazila cena vstupného (80 Kč/os.), ale ani to mě neodradilo, abych se tam zašla podívat :)...a určitě jsem neprohloupila. Bylo tam k vidění mnoho druhů akvarijních ryb v celkem rozsáhlém množství nádrží (neodhaduji si tipovat počet). Tedy se dá říct, že oko akvaristy bylo uspokojeno, ale co se týče bojovnic, čekalo mě velké zklamání... Myslela jsem, že bych tam mohla narazit na nějaký pěkný kousek (případně vícero kousků 8) ), ale bohužel...kde nic, tu nic...Ve výstavních nádržích se neprezentovala žádná bojovnice a co se týče prodejních ryb, tak jsem zahlédla akorát pár kelímků s několika "obyčejně vypadajícími" VT...takže jsem si nakonec ani nic neodnesla...kromě pěkného pokoukání, pár fotek a pocitu obdivu k lidem, kteří museli jistě vynaložit velké úsilí při vytváření výstavních nádržích (před nimi klobouk dolů). Nuže slova už by stačila a pro lepší představu (pro ty, co na výstavě nebyli) přikládám pár (neprofi :oops: :) ) fotografií... :lol:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Rybičky,rybičky...chovatelé jedou:)
GoldFishka
Pravidelný návštěvník

Obrázky: 4
Poslední návštěva: pát črc 21, 2017 8:46 pm
Poděkoval: 0
Získal poděkování: 5

Příspěvekod Semtex » sob úno 18, 2012 8:57 pm

moc pěkné fotky, jaký pak foťák to nafotil?
Semtex
Chovatel bojovnic junior

Obrázky: 9
Poslední návštěva: stř lis 15, 2017 5:38 pm
Poděkoval: 4
Získal poděkování: 4
Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod GoldFishka » ned úno 19, 2012 12:56 pm

Děkuju, i když ještě to není podle mých představ... :) ...Mám ten foťák od Vánoc, tak se s ním teprve sbližuju :D ...tak doufám, že časem a s předmětem Fotografování zvířat se fotografie ještě zlepší :) Foťák je to Nikon Coolpix P500 :wink: :wink:
Rybičky,rybičky...chovatelé jedou:)
GoldFishka
Pravidelný návštěvník

Obrázky: 4
Poslední návštěva: pát črc 21, 2017 8:46 pm
Poděkoval: 0
Získal poděkování: 5

Příspěvekod To-Chu » ned úno 19, 2012 10:06 pm

Já tam nebyl už druhým rokem, co skončili s bojovnicemi. Takže díky že jsi nám to alespoň takto zprostředkovala. Fotky máš moc pěkné! Všichni známí akvaristi se tam na pokec schází hned v první den po otevření výstavy, ale v týdnu je to tam nejlepší na focení. Je tam méně lidí a ryby si už zvykly na nové prostředí. Určitě tam mají přes 80 nádrží, ale i tak je na rybicky.net strhali, že tam nebylo žádné okrasné akvárium a málo miniček s krevetkami, asi jako každej rok v diskuzích na internetu… :-) Nicméně Hradec patří k těm nej a každoročně otevírá akvaristickou výstavní sezónu.
Člen IRIS & IBC
ตัวข้ามีกำลังดังพระยา ปลาในมหาสมุทร
-= :twisted: SPLENDENSPOWER :twisted: =-
To-Chu
Správce fóra

Obrázky: 88
Poslední návštěva: úte zář 26, 2017 7:52 pm
Poděkoval: 9
Získal poděkování: 31
Národní vlajka:
Czech Republic
Pohlaví: Muž