Veiltail 09.2015

Kdokoli si zde může vést svůj foto-deník odchovů a prezentovat tak své chovatelské úspěchy ostatním členům fóra.

Veiltail 09.2015

Příspěvekod To-Chu » sob led 02, 2016 12:51 am

K tomuto výtěru nemám žádná data :-) Myslel jsem, že vše dohledám ve fotkách, ale nemám jej vůbec zdokumentovaný :oops: Bude z období, kdy jsem dával do tření tři a více párů najednou. Co se nechtělo třít, to jsem rychle obměnil, takže toho bylo ve výsledku více a už jsem asi nefotil...

Patronem tohoto výtěru je opět wikyna :-) V domnění, že samec všechno sežral, nevěnoval jsem nádrži více pozornosti. Je to už podruhé, co ve změti rostlin našla tři zapomenuté prcky, ze kterých se nakonec vyklubalo kousků pět, když už jsem to začal krmit artemkou - 4 samci a 1 samice.

Samec + jeho rodiče:
IMG_6738.jpg

Samice + jeho rodiče:
IMG_6846.jpg

Samec je z vlastního chovu. Oba jeho rodiče byli zakoupeni na akva burzách v Olomouci a Ostravě (samec určitě import, samice místní odchov jednoho z prodávajících). Její sestru jsme poslali Joep van Eschovi do Holandska, který tím začal chov vlastních VT - http://www.bettaterritory.nl/BT190415.htm Tak snad se k nám jednou dostanou vzdálení příbuzní.

Samice je z chovu od wikyny. Její otec i jeden ze sourozenců nesou vlohy pro červené tečkování v ploutvích stejně jako můj samec a jeho matka, tak snad se to projeví i v potomstvu. Minimálně to budou mít v genech stejně tak jako vlohy pro barevnou kresbu koňak po obou rodičích. Wikyna má svůj spawn zdokumentovaný zde - viewtopic.php?t=3616&p=39937#p38552
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Člen IRIS & IBC
ตัวข้ามีกำลังดังพระยา ปลาในมหาสมุทร
-= :twisted: SPLENDENSPOWER :twisted: =-
To-Chu
Správce fóra

Obrázky: 88
Poslední návštěva: čtv pro 07, 2017 1:10 pm
Poděkoval: 9
Získal poděkování: 31
Národní vlajka:
Czech Republic
Pohlaví: Muž

Příspěvekod To-Chu » sob led 02, 2016 8:57 pm

Fotky samců budou později. Je to týden, co jsou vyseparovaní, tak se uvidí, jak se časem s trochou tréningu vyprofilují :-)

Tato samice bude formou ploutví odlišná od své matky, což nemusí být na škodu, pokud se to bude alespoň trochu ubírat směrem, jaký si představuji. Trocha objemu tradičním praporům jen prospěje... :-)

IMG_7093.jpg

IMG_7085.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Člen IRIS & IBC
ตัวข้ามีกำลังดังพระยา ปลาในมหาสมุทร
-= :twisted: SPLENDENSPOWER :twisted: =-
To-Chu
Správce fóra

Obrázky: 88
Poslední návštěva: čtv pro 07, 2017 1:10 pm
Poděkoval: 9
Získal poděkování: 31
Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Pavel.J » pon led 04, 2016 5:27 pm

Data sice nejsou, ale je super, že máš perfektní přehled o tom, co v sobě rybky mají. Takové info o "pozadí" je např. pro mě velmi hodnotné :) To červené tečkování v ploutvích se mi líbí. Mám tu pár HMPK samců, kteří také nesou tyhle geny. Možná se v budoucnu pokusím o přenesení na HM.
Rodiče jsou parádní a mladá samice vypadá dobře. Jsem zvědav, jak na tom bude později, stejně jako samci :)
Pavel.J
Chovatel bojovnic junior

Obrázky: 507
Poslední návštěva: sob pro 16, 2017 10:59 pm
Poděkoval: 6
Získal poděkování: 33
Národní vlajka:
Czech Republic

Zpět na Spawn log