Spawn log

Kdokoli si zde může vést svůj foto-deník odchovů a prezentovat tak své chovatelské úspěchy ostatním členům fóra.

Spawn log

Příspěvekod To-Chu » pát led 27, 2012 10:47 pm

Milí návštěvníci,
jsme potěšeni, že jste se dostali až do téhle části fóra. Zde si, jak již název napovídá, můžete vést vlastní deník, kde budete moct prezentovat vlastní odchovy za pomocí vhodných fotografií, ať už úspěšné či nikoliv.

Nejedná se o pouhou galerii, ale o Spawn log vašich ryb. Založení logu (nového tématu) je podmíněno podstoupením fotografií chovného páru (parentální generace), tedy samce i samice na fotkách, ze kterých bude patrné o jaké tvarové formy a barevné variety se jedná. Čím více poznámek* si k logu doplníte, o to budete na jejich základě příště úspěšnější nebo se díky nim budeme schopni společně dopídit k důvodu případného nezdaru. Je možné dodatečně doplňovat původní příspěvek vašeho deníku a úpravu vaší prezentace formátovat pomocí html tagů.

Vrcholem Vašeho logu by měly být fotografie a informace k odchovaným rybám, z nichž bude patrné, co rybky fenotypově zdědily po rodičích, na jaké formy a v jakém poměru se ona generace vyštěpila. Jsou to směrodatné informace pro zjištění genetického potenciálu vašich ryb.

Tímto vám nabízíme nejen další téma k diskuzi, ale na jednom místě komplexně vedený deník, ze kterého budeme moci odvodit předchozí genofond parentální generace, a na základě fotek vybrat vhodné páry pro další generace. Fotografie zde budou trvale uschovány pro pozdější dohledání rodokmenu, o který by se mohl zajímat začínající chovatel, jemuž hrdě podstoupíte své odchovy. V neposlední řadě potěšíte oko nejednoho návštěvníka zajímavou galerií a mnohé tím motivujete do další chovatelské práce.

Neostýchejte se tedy a prezentujte nejenom nám své akvaristické úspěchy.

Za tým splendenspower.cz fóra
Tomáš Ch.

*Informace o původu vašich ryb, data k připuštění chovného páru, vytření ryb, rozplavání potěru. Kdy jste poprvé začali měnit vodu a v jaké intenzitě, kdy a čím jste začali krmit, případně obměnili potravu. Zásadní zásahy do nádrže (léčba ryb, přidání různých přípravků upravujících vodu, obměna filtračních náplní), Vaše postřehy a jakékoliv další poznámky, jež pomohou nejen vám, ale i dalším začínajícím chovatelům.


Naposledy oživil To-Chu v pát led 27, 2012 10:47 pm
Člen IRIS & IBC
ตัวข้ามีกำลังดังพระยา ปลาในมหาสมุทร
-= :twisted: SPLENDENSPOWER :twisted: =-
Uživatelský avatar
To-Chu
Správce fóra
 
Příspěvky: 2231
Obrázky: 88
Registrován: čtv črc 27, 2006 4:09 pm
Poslední návštěva: pon bře 12, 2018 4:06 pm
Bydliště: Olomouc
Poděkoval: 9
Získal poděkování: 31
Národní vlajka:
Czech Republic
Pohlaví: Muž

Zpět na Spawn log

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků