Red dragon x VT Red

Kdokoli si zde může vést svůj foto-deník odchovů a prezentovat tak své chovatelské úspěchy ostatním členům fóra.

Red dragon x VT Red

Příspěvekod karo2702 » sob srp 19, 2017 8:08 am

Abych nezakládala nové vlákno. Bohužel u mě tento pár nevydržel. Vystřídalo se pár klasických červených vt jak samců tak samic, ale bohužel z toho nebylo nic až do teď.

Red dragon x VT Red
17.5. 2017 umístěni do vytírací nádrže, samice do komínku
18.5. postaveno hnízdo, samice vypuštěna z komínku
18.5. tření večer
20.5. vylíhnuto během dopoledne
21.5. rozplaváno, samec odloven

Obrázek
Samec je z burzy v Ostravě. Opravdu mimo typ, ale moc se mi líbila barvička. Toto je jediná fotka kterou jsem našla, focená hned po přivezení. Poslední dobou měl opravdu krásně lesklé celé tělo a tmavě červené ploutve.
Bohužel minulý týden zemřel, když jsem byla pryč a mazlíky mi hlídala maminka. Vůbec nechápu, jak se to stalo, byl naprosto zdravý. Podle maminky taky ráno ok a odpoledne mrtvý :( Chtěla jsem výtěr zopakovat.

Obrázek
Samička nádherná, od wikyny. Taky hůř nasvícená fotečka, nyní je krásně tmavá, zkusím ještě vyfotit.
Je neustále plná jiker. Určitě s ní zase zkusím něco, jen co k ní seženu samce (momentálně mám všechno modré).

Výtěr probíhal pěkně, jiker byla hned po tření opravdu spousta. Bohužel samec většinu do rána sežral. Nakonec se narodilo pouze 6 mladých, z nichž ale do druhého dne 4 taky sežral. Proto byl odloven už druhý den k večeru. Tím se mi povedlo zachránit poslední dva chlapíky. Jsou to typoví červení VT. Suprově se jim daří, nyní už mají každý svoje akvárium a krásně se po granulkách vybarvují. Bohužel ani jeden nemá barvičku po tatínkovi :( Fotečku přidám až ještě povyrostou.

Pozn. moderátora: Příspěvek přesunut z tohoto tématu: http://forum.splendenspower.cz/viewtopic.php?f=14&t=3796 pro založení nového sapwn-logu.
karo2702
Pravidelný návštěvník

Obrázky: 18
Poslední návštěva: čtv zář 14, 2017 6:48 pm
Poděkoval: 3
Získal poděkování: 5
Národní vlajka:
Czech Republic
Pohlaví: Žena

Příspěvekod Pavel.J » pon srp 21, 2017 4:08 pm

Dovolil jsem si nové vlákno založit, ať je v tom trochu pořádek. Přece jen se jedná o úplně nový výtěr s jinými rybami :)

Moc pěkně popsané. Samice je parádní, samec bude mít podle větvení paprsků v ocasní ploutvi co dočinění s HM. Zajímavý pár, velká škoda, že není víc mrňousů a není možné tření zopakovat. Každopádně gratulujeme a jsme zvědaví na foto těch dvou mlaďochů, mohla by z nich být pěkně stavěná VTčka :)
Pavel.J
Chovatel bojovnic junior

Obrázky: 507
Poslední návštěva: sob zář 09, 2017 8:03 pm
Poděkoval: 5
Získal poděkování: 28
Národní vlajka:
Czech Republic
Pohlaví: Muž

Zpět na Spawn log