Bojovnice měsíce: Listopad 2011 – Mini soutěž

Mimořádné bojovnice každý měsíc – Bojovnice měsíce - to nejlepší z genetického inženýrství akvaristiky.

Bojovnice měsíce: Listopad 2011 – Mini soutěž

Příspěvekod To-Chu » pon lis 21, 2011 12:06 am

Bojovnice měsíce: Listopad 2011
+ Minisoutěž


Kdo byl, ten ví; Kdo je s námi v kontaktu, ten z vyprávění poznává. Dnešní Bojovnice měsíce je zvláštní hned v několika ohledech. Neskutečná konstituce těla, barevná kresba a její původ. To dělá dnešní Bojovnici měsíce tím nejatraktivnějším, co lze z aktuálních kandidátů vybrat. Má na to i „papíry“! 1. místo v třídě asymetrický Halfmoon Plakat AOC, Best of Show Male z neskutečného celkového počtu 308 ryb v soutěži a chovatelské ocenění Best European Breeder je dostatečným puncem kvality. Nejenom tahle ocenění dokázali získat naši akvaristé z Děčína na výstavě bojovnic v Holandském Arcenu, která se uskutečnila již na přelomu letních prázdnin. Je to sice už pár měsíců, ale s o to větší rozvahou vám přenášíme dnešní bojovnici měsíce.

Best of Show Asymetrical Halfmoon Plakat.jpg

Lze si povšimnout drobných chyb, ale kdo ji viděl naživo, jednohlasně s námi přikývne, že tahle ocenění získala oprávněně. Hlava, hřbetní linie těla, distribuce silných šupin, a vůbec celková stavba těla společně s tříbarevnou kresbou v kombinaci se stříbřitým zabarvením copper z ní dělá menší ztělesnění krásy v akvarijním světě. Stejného obdivu sklidila i od mnohých návštěvníků výstavy, což se tak často u nenápadných krátkoploutvých forem nestává. Ačkoliv to není z fotografie tak zřetelné, samec kypící neskonalou vitalitou a temperamentem byl oproti ostatním rybám téměř o polovinu větší a nejenom proto na sebe zaslouženě strhával pozornost.

Jak už bylo zmíněno, dnešní bojovnice měsíce nepochází z asijského chovu, ale z Děčína. Gratulace a uznání posíláme Jiřímu do Děčína. S Jiřím připravujeme tak trochu cestopisné interview, kterému bude předcházet reportážní ohlédnutí za soutěžními výstavami bojovnic pořádaných v Evropě. Byly jsme se u něj podívat dvakrát, protože něco takového lze vidět jen málokde. Máte se na co těšit.

Soutěž:
A když už je dnešní Bojovnice měsíce tak oslavná, ze zištných důvodů Vám proto přinášíme další kolo mini-soutěže o chovatelská krmiva pro bojovnice tentokráte od Ocean Nutrition! A nezůstaneme u jediného, proto začneme zlehka. Určitě nejsme jediní, kdo zaujatě „browsdá“ Internetem a na fotografiích sleduje všechny ty klenoty, nad kterými si jen toužebně povzdechneme. Takže, kdo nám v průběhu následujících třiceti dnů, před zveřejněním další BotM, zašle vlastního kandidáta na Bojovnici měsíce, a bude vybrán, získá od nás hodnotné ceny. Stačí sledovat zahraniční fóra, weby asijských chovatelů, Aquabid a podobné. Udělejte si přehled a určitě se vám to vyplatí! Vašeho favorita, může jich být i více, posílejte na e-mailovou adresu info@splendenspower.cz Zapojit se mohou i slovenští chovatelé. Díky za pozornost a hodně štěstí ;-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Člen IRIS & IBC
ตัวข้ามีกำลังดังพระยา ปลาในมหาสมุทร
-= :twisted: SPLENDENSPOWER :twisted: =-
Uživatelský avatar
To-Chu
Správce fóra
 
Příspěvky: 2231
Obrázky: 88
Registrován: čtv črc 27, 2006 4:09 pm
Poslední návštěva: úte črc 24, 2018 6:11 pm
Bydliště: Olomouc
Poděkoval: 9
Získal poděkování: 31
Národní vlajka:
Czech Republic
Pohlaví: Muž

Příspěvekod To-Chu » stř led 04, 2012 12:54 pm

Interview s tímto chovatelem bylo včera zveřejněno mezi články:
http://clanky.splendenspower.cz/
Člen IRIS & IBC
ตัวข้ามีกำลังดังพระยา ปลาในมหาสมุทร
-= :twisted: SPLENDENSPOWER :twisted: =-
Uživatelský avatar
To-Chu
Správce fóra
 
Příspěvky: 2231
Obrázky: 88
Registrován: čtv črc 27, 2006 4:09 pm
Poslední návštěva: úte črc 24, 2018 6:11 pm
Bydliště: Olomouc
Poděkoval: 9
Získal poděkování: 31
Národní vlajka:
Czech Republic
Pohlaví: Muž


Zpět na Bojovnice měsíce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron